Dla kobiet

Jakie kosmetyki zabrać na wakacje?

Jeśli jedziemy na wakacje warto dobrze przemyśleć i wcześniej zaplanować co nam będzie potrzebne. Oprócz uzupełnienia garderoby powinniśmy także zaopatrzyć się w niezbędne kosmetyki jak kremy do opalania czy balsamy nawilżające. Warto także zorganizować apteczkę z najpotrzebniejszymi rzeczami jak plastry czy preparaty na oparzenia. Jak wyposażyć kosmetyczkę na urlop?

Jeśli chodzi o kosmetyczkę powinniśmy pomyśleć o ochronie naszej skóry. Bardzo ważne jest by wybrać odpowiedni krem z filtrem, który uchroni nas przed poparzeniami. Najlepszym rozwiązaniem będzie ranking kremów do opalania, dzięki któremu znajdziemy odpowiedni produkt. Pamiętajmy też o kosmetykach do makijażu. W wakacje temperatury są wysokie, pocimy się i nasz make-up nie jest tak wytrzymały. Powinniśmy więc pomyśleć o bazach pod makijaż i odpowiednio dobranym podkładzie. Tusz do rzęs powinien być wodoodporny. Jeśli chodzi o podkłady utrwalające makijaż popatrzmy na ranking baz pod cienie i pod fluid. Odpowiednio dobrane produkty pozwolą cieszyć się nienagannym make-upem przez cały dzień, a na zdjęciach nie będziemy wyglądać jak smutna panda. Obowiązkową rzeczą w kosmetyczce powinien być także balsam ochronny do ust z filtrami UV. Kupując kremy ochronne myślimy głównie o twarzy czy ciele, zapominając o ustach, które po tygodniu opalania się na plaży są suche i spierzchnięte.

Każdy z nas kocha relaks na plaży i opalanie. Odpowiednie kosmetyki mogą nas uchronić przed bolesnymi w skutkach oparzeniami słonecznymi. Nawilżanie i stosowanie kremów z filtrami pozwoli nam się cieszyć piękną opalenizną bez przebarwień